

| Code | ΟΧ7860 |
| Seating | 1 lounger & 4 seats |
| Shell colours | 3 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Circulation Pump | 2 X 1,00hp |
| Jet Pump | 4 X 3hp |
| Product dimensions | 5800 X 2280 X 1450 |
| Dry weight | 1720kg |
| Weight with water | 9720kg |
| Suction | 6 pcs |
| Drainage outlet | 2 pc |
| Headrest pillows | 3 pcs |
| Support frame | Galvanized Steel |
| Skirt | PS Optional colours |
| Shell insulation | 2 cm |
| Base | Fiberglass |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 55 pcs + 3 SwimJets |
| Hydrotherapy Jets 7″ | - |
| Hydrotherapy Jets 5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 4″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2″ | - |
| Hydrotherapy Jets 1″ | - |
| Swim Jets | 3 pcs |
| Filter | 3 pcs |
| OZON Sterilizer | 1 pc |
Το Oxygon SwimSpa – Κολυμβητικό Υδρομασάζ τύπου τζακούζι OX7860 άριστης ποιότητας και αισθητικής κατασκευάζεται από ακρυλικό Mitsubishi Japan και κοντόλλερ Gecko Canada. Είναι ιδανικό για αντίθετη κολύμβηση.
WhatsApp us