Υδρομασάζ τριών θέσεων, σχεδιασμένο για απόλυτη ευεξία και χαλάρωση. Το εν λόγω μοντέλο υδρομασάζ προσφέρει συνολικά 29 υδροτζέτ, εξοπλισμένο με αντλία δύο ταχυτήτων, αυτόνομη θέρμανση, φίλτρο, και εξυγίανση του νερού με UV.


| Κωδικός | ΟΧ6011 |
| Seating | 1 loungers & 2 seats |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Jet Pump 1 | 1 X 2,5hp (2 speed) |
| Jet Pump 2 | - |
| Product dimensions | 2180 X 1580 X 850 |
| Dry weight | 260kg |
| Weight with water | 1360kg |
| Suction | 3 pcs |
| Drainage outlet | 1 pc |
| Headrest pillows | 3 pcs |
| Support frame | Chemical treated Wood Frame |
| Skirt | PS (optional colours) |
| Shell insulation | 1 cm |
| Base | Fiberglass |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc + 8 pcs |
| Total Jets | 29 pcs |
| Hydrotherapy Jets 4″ | 6 pcs |
| Hydrotherapy Jets 3″ | 4 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2″ | 15 pcs |
| Hydrotherapy Jets 1″ | 4 pcs |
| Filter | 1 pc, 1 x 100sf |
| UV Sterilizer | 1 pc |
Τα υδρομασάζ μας διαθέτουν κορυφαίο κέλυφος, καθώς κατανοούμε την σημασία της αντοχής στις οικιακές επενδύσεις σας. Χρησιμοποιούμε αποκλειστικά υλικά υψηλής ποιότητας, όπως τα καλύτερα ακρυλικά φύλλα, τα οποία διαμορφώνονται με προσοχή σε ένα περιβάλλον κενού αέρος και στη συνέχεια ενισχύονται με βινυλεστέρα και υαλοβάμβακα. Μετά την εφαρμογή ενός σκληρυντικού υλικού, το κέλυφος επικαλύπτεται με ρητίνη, υαλοβάμβακα και ανθρακικό ασβέστιο. Επιπλέον, προστίθενται ενισχυτικά στηρίγματα και σίδερα με γωνία 1 ίντσας για να εξασφαλιστεί η ανώτερη αντοχή της δομής. Τέλος, μια τελική επίστρωση πλήρωσης εφαρμόζεται για να δώσει σφρίγος και ανθεκτικότητα στο σύνολο της κατασκευής.
WhatsApp us