Το Spa OX7011 είναι η ιδανική λύση για όσους θέλουν να απολαμβάνουν την πολυτέλεια και τα οφέλη ενός Spa, αλλά διαθέτουν περιορισμένο χώρο. Με 1 αναπαυτική σεζλόνγκ και 2 καθίσματα, προσφέρει άνεση και εργονομία σε μικρότερο μέγεθος, χωρίς κανέναν συμβιβασμό στην ποιότητα ή την απόδοση.
Η λεκάνη είναι κατασκευασμένη από ακρυλικό Mitsubishi (Ιαπωνία), ενώ οι αντλίες φέρουν την υπογραφή της Oxygon, εξασφαλίζοντας αξιοπιστία, ισχυρή απόδοση και μακροχρόνια αντοχή. Σε συνδυασμό με το σύστημα ελέγχου Gecko (Canada), το OX7011 γίνεται ένα πλήρες Spa για κάθε σπίτι.


| Code | ΟΧ7011 |
| Seating | 1 lounger & 2 seats |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Circulation Pump | 1 X 0,35hp |
| Jet Pump | 1 X 3hp |
| Product dimensions | 2180 X 1580 X 850 |
| Dry weight | 260kg |
| Weight with water | 1360kg |
| Suction | 2 pcs |
| Drainage outlet | 1 pc |
| Headrest pillows | 3 pcs |
| Support frame | Aluminum (40mm X 20mm) |
| Skirt | new PS |
| Shell insulation | 2 cm |
| Base | ABS with EVA |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 29 pcs |
| Hydrotherapy Jets 7″ | - |
| Hydrotherapy Jets 5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 4″ | 6 pcs |
| Hydrotherapy Jets 3,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3″ | 3 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | 15 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2″ | - |
| Hydrotherapy Jets 1″ | 4 pcs |
| Swim Jets | - |
| Filter | 1 pc, 1 x 100sf |
| OZON Sterilizer | 1 pc |
Το OX7011 είναι το ιδανικό Spa για μικρότερους χώρους, που όμως δεν στερείται δύναμης και άνεσης. Με εργονομική διάταξη, ανθεκτικά υλικά Mitsubishi Ιαπωνίας, αντλίες Oxygon και συστήματα Gecko, προσφέρει μια ολοκληρωμένη εμπειρία ευεξίας και πολυτέλειας σε προσιτές διαστάσεις.
Το best seller Spa που χωράει παντού – αλλά σας προσφέρει τα πάντα.

Silver White Marble

Ocean Wave

Oyster Opal

Midnight Opal

Gypsum

Midnight Canyon

Grey

Taupe Brown

Black Stone

004

005

007
WhatsApp us