

| Code | ΟΧ7025 |
| Seating | 5 seats |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Circulation Pump | 1 X 0,35hp |
| Jet Pump | 1 X 3hp |
| Product dimensions | 1900 X 1900 X 980 |
| Dry weight | 330kg |
| Weight with water | 1930kg |
| Suction | 3 pcs |
| Drainage outlet | 1 pc |
| Headrest pillows | - |
| Support frame | Solif Antiseptic Wood |
| Skirt | PS |
| Shell insulation | 2 cm |
| Base | ABS with PVC |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 19 pcs |
| Hydrotherapy Jets 7″ | - |
| Hydrotherapy Jets 5″ | 1 pc |
| Hydrotherapy Jets 4″ | 2 pcs |
| Hydrotherapy Jets 3,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3″ | 3 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | 13 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2″ | - |
| Hydrotherapy Jets 1″ | - |
| Swim Jets | - |
| Filter | 1pc, 1 X 50sf |
| OZON Sterilizer | 1 pc |
Το Oxygon Spa – Υδρομασάζ τύπου τζακούζι OX7025 άριστης ποιότητας και αισθητικής κατασκευάζεται από ακρυλικό Mitsubishi Japan και κοντόλλερ Gecko Canada. Είναι ιδανικό για 5 άτομα.

Silver White Marble

Ocean Wave

Oyster Opal

Midnight Opal

Gypsum

Midnight Canyon

Grey

Taupe Brown

Black Stone

004

005

007
WhatsApp us