

| Κωδικός | ΟΧ7106 |
| Seating | 1 loungers & 2 seats |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Jet Pump 1 | 1 X 2,5hp (2 speed) |
| Jet Pump 2 | - |
| Product dimensions | 1800 X 1640 X 800 |
| Dry weight | 320kg |
| Weight with water | 1520kg |
| Suction | 1 pcs |
| Drainage outlet | 1 pc |
| Headrest pillows | - |
| Support frame | Chemical treated Wood Frame |
| Skirt | PS (optional colours) |
| Shell insulation | 1 cm |
| Base | Fiberglass |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 26 pcs |
| Hydrotherapy Jets 4″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | 6 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2″ | - |
| Hydrotherapy Jets 1″ | 20 pcs |
| Filter | 1 pc |
| UV Sterilizer | 1 pc |
WhatsApp us