

| Code | ΟΧ V04 |
| Seating | 2 loungers & 3 seats |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Circulation Pump | 1 X 0,35hp |
| Jet Pump | 2 X 3hp |
| Product dimensions | 2100 X 2100 X 880 |
| Dry weight | 340kg |
| Weight with water | 1850kg |
| Suction | 5 pcs |
| Drainage outlet | 1 pc |
| Headrest pillows | 3 pcs |
| Support frame | Aluminum (40mm X 20mm) |
| Skirt | PS + Acrylic Corner |
| Shell insulation | 2 cm |
| Base | ABS with PVC |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 53 pcs |
| Hydrotherapy Jets 7″ | - |
| Hydrotherapy Jets 5″ | 5 pcs |
| Hydrotherapy Jets 4″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3,5″ | 12 pcs |
| Hydrotherapy Jets 3″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2″ | 36 pcs |
| Hydrotherapy Jets 1″ | - |
| Swim Jets | - |
| Filter | Top mount filter |
| OZON Sterilizer | 1 pc |
Το Oxygon Spa – Υδρομασάζ τύπου τζακούζι OXV04 άριστης ποιότητας και αισθητικής κατασκευάζεται από ακρυλικό Mitsubishi Japan και κοντόλλερ Gecko Canada. Είναι ιδανικό για 5 άτομα.

Silver White Marble

Ocean Wave

Oyster Opal

Midnight Opal

Gypsum

Midnight Canyon

Grey

Taupe Brown

Black Stone

004

005

007
WhatsApp us