

| Code | ΟΧ 804 |
| Seating | 1 lounge & 5 seats |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Circulation Pump | 1 X 0,35hp |
| Jet Pump | 1 X 3hp |
| Product dimensions | 2100 X 2100 X 880 |
| Dry weight | 370kg |
| Weight with water | 1870kg |
| Suction | 2 pcs |
| Drainage outlet | 2 pc |
| Headrest pillows | 1 pcs |
| Support frame | Aluminum (40mm X 20mm) |
| Skirt | Aluminium panel(10mm) + Corner(3mm |
| Shell insulation | 2 cm |
| Base | ABS with PVC |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 37 pcs |
| Hydrotherapy Jets 7″ | - |
| Hydrotherapy Jets 5″ | 5 pcs |
| Hydrotherapy Jets 4″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3,5″ | 6 pcs |
| Hydrotherapy Jets 3″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2″ | 27 pcs |
| Hydrotherapy Jets 1″ | - |
| Swim Jets | - |
| Filter | 1 pc, 1 X 50sf |
| OZON Sterilizer | 1 pc |
WhatsApp us