Το Spa OX6005 είναι το κορυφαίο best seller της σειράς Oxygon, ιδανικό για όσους αναζητούν μια ολοκληρωμένη εμπειρία χαλάρωσης και υδροθεραπείας. Με 2 αναπαυτικές σεζλόνγκ και 3 καθίσματα, προσφέρει άνεση και ευεξία για όλη την οικογένεια ή την παρέα σας.
Η ισχυρή υδροθεραπεία με πολλαπλούς πίδακες, ο εργονομικός σχεδιασμός και η προηγμένη τεχνολογία Gecko (Canada) εγγυώνται αξέχαστες στιγμές ευεξίας, χαλάρωσης και αποφόρτισης μετά από μια απαιτητική μέρα. Όλες οι αντλίες είναι κατασκευής Oxygon, εξασφαλίζοντας κορυφαία απόδοση και αξιοπιστία.


| Code | ΟΧ6005 |
| Seating | 2 loungers & 3 seats |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Circulation Pump/Dual Speed | 1 X 0,35hp / 2,00hp |
| Product dimensions | 2000 X 2000 X 820 |
| Dry weight | 300kg |
| Weight with water | 1600kg |
| Suction | 3 pcs |
| Drainage outlet | 1 pc |
| Headrest pillows | 3 pcs |
| Support frame | Aluminum (40mm X 20mm) |
| Skirt | ABS Corner + new PS |
| Shell insulation | 2 cm |
| Base | ABS with EVA |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 34 pcs |
| Hydrotherapy Jets 7″ | - |
| Hydrotherapy Jets 5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 4″ | 2 pcs |
| Hydrotherapy Jets 3,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3″ | 6 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2″ | 26 pcs |
| Hydrotherapy Jets 1″ | - |
| Swim Jets | - |
| Filter | 1 pc, 1 x 100sf |
| OZON Sterilizer | 1 pc |
Το Spa OX6005 συνδυάζει άνεση, τεχνολογία και αξιοπιστία σε ένα πακέτο που έχει ήδη κερδίσει την προτίμηση εκατοντάδων πελατών. Με εργονομικό σχεδιασμό, ανθεκτικά υλικά Mitsubishi Ιαπωνίας, αντλίες Oxygon και σύστημα ελέγχου Gecko, προσφέρει μια ολοκληρωμένη εμπειρία ευεξίας και πολυτέλειας.
Το Spa που θα μετατρέψει τον χώρο σας σε ένα πραγματικό καταφύγιο χαλάρωσης και ευεξίας.

Silver White Marble

Ocean Wave

Oyster Opal

Midnight Opal

Gypsum

Midnight Canyon

Grey

Taupe Brown

Black Stone

004

005

007
WhatsApp us