

| Code | ΟΧ L301 |
| Seating | 2 loungers & 1 seat |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Circulation Pump | 1 X 0,35hp |
| Jet Pump | 2 X 3hp |
| Product dimensions | 2200 X 1560 X 880 |
| Dry weight | 300kg |
| Weight with water | 1500kg |
| Suction | 3 pcs |
| Drainage outlet | 1 pc |
| Headrest pillows | 2 pcs |
| Support frame | Aluminum (40mm X 20mm) |
| Skirt | Aluminium panel(10mm) + ABS Corner |
| Shell insulation | 2 cm |
| Base | ABS with EVA |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 68 pcs |
| Hydrotherapy Jets 7″ | - |
| Hydrotherapy Jets 5″ | 3 pcs |
| Hydrotherapy Jets 4″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3,5″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3″ | 9 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | 30 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2″ | 18 pcs |
| Hydrotherapy Jets 1″ | 8 pcs |
| Swim Jets | - |
| Filter | 1 pc, 2=1 X 100sf |
| OZON Sterilizer | 1 pc |
Το Oxygon Spa – Υδρομασάζ τύπου τζακούζι OXL301 άριστης ποιότητας και αισθητικής κατασκευάζεται από ακρυλικό Mitsubishi Japan και κοντόλλερ Gecko Canada. Είναι ιδανικό για 3 άτομα.
WhatsApp us