

| Code | ΟΧ L702 |
| Seating | 2 loungers & 7 seats |
| Shell colours | 7 colours for options |
| Shell material | Mitsubishi (Japan) |
| Circulation Pump | 1 X 0,35hp |
| Jet Pump | 3 X 3hp |
| Product dimensions | 3800 X 2250 X 920 |
| Dry weight | 650kg |
| Weight with water | 3650kg |
| Suction | 6 pc |
| Drainage outlet | 1 pc |
| Headrest pillows | 4 pcs |
| Support frame | Aluminum (40mm X 20mm) |
| Skirt | Aluminium panel(10mm) + ABS Corner |
| Shell insulation | 2 cm |
| Base | ABS with EVA |
| Control System | Gecko (Canada) +3kW Heater |
| Power Supply | 220V |
| Underwater Lighting | 1 pc |
| Total Jets | 103 pcs |
| Hydrotherapy Jets 7″ | - |
| Hydrotherapy Jets 5″ | 8 pcs |
| Hydrotherapy Jets 4″ | - |
| Hydrotherapy Jets 3,5″ | 17 pcs |
| Hydrotherapy Jets 3″ | - |
| Hydrotherapy Jets 2,5″ | 33 pcs |
| Hydrotherapy Jets 2″ | 17 pcs |
| Hydrotherapy Jets 1″ | 28 pcs |
| Swim Jets | - |
| Filter | 1 pc, 1 X 50sf |
| OZON Sterilizer | 1 pc |
Το Oxygon Spa – Υδρομασάζ τύπου τζακούζι OXL702 άριστης ποιότητας και αισθητικής κατασκευάζεται από ακρυλικό Mitsubishi Japan και κοντόλλερ Gecko Canada. Είναι ιδανικό για 9 άτομα.
WhatsApp us